عکاسی صنعتی تبلیغاتی

مطمئنا برای شما یا اطرافیانتان پیش آمده که برای فروش محصول یا معرفی کسب و کارتان تصمیم به تبلیغ گرفته اید.

امروزه که رسانه ها بخش جدائی ناپذیر از زندگی انسان ها شده اند و همه ی ما تاثیر آن ها را در گسترش کسب و کارها می دانیم، نمی توان قدرت عکاسی صنعتی تبلیغاتی را نادیده گرفت.

تعریف ساده ای از  عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که به منظور آگاهی سازی و گسترش فروش برای تبلیغ خدمات یا محصول استفاده می شود.

هر مدل عکاسی که به این منظور انجام شود در زیر شاخه عکاسی صنعتی وتبلیغاتی  قرار می گیرد.

عکاسی از محصولات هم در این مجموعه می باشد از مزایای عکاسی محصول می توان به این موارد زیر اشاره کرد.

 در مدت زمان کوتاهی قابل انجام است – ادیت و ویرایش تصاویر ساده تر است – شکل و رنگ ، محصولات را جذاب تر نمایان می کند – ظاهری زیبا، حرفه ای و مدرن به فروشگاه اینترنتی یا شبکه های اجتماعی شما می دهد.

عکاسی صنعتی به عکاسی ساده از محصولات با یک بک گراند ساده بدون   دیزاین بسیار ساده است و هدف از این نوع عکاسی نشان دادن تصویری از واقعیت محصولات است به ظاهر ادیتی ساده ولی کار حرفه ای نیازمند است و هدف اصلی دیدن تصویر واقعی از محصول است. 

تیم سایت سازه با داشتن نیروی متخصص و حرفه ای آماده همکاری با فروشگاهای اینترنتی وصاحبان کسب وکارهای انلاین میباشد جهت مشاوره  اینجا کلیک کنید مشاوران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

عکاسی-سایت
عکاسی صنعتی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی با عکاسی صنعتی تبلیغاتی  

همان طور که از اسمش مشخص است عکاسی تبلیغاتی  هدف برای تبلیغات است و این نوع عکسها بیشتر برای شرکتهای تولیدی برای معرفی محصولات وخدمات است. 

در عکاسی تبلیغاتی تمامی تلاش و هدف به داشتن تصاویر با کیفیت وزیبا است دیزاین ، زیبایی ، خلاقیت  کیفیت بالای تصاویر به همراه تجهیزات رنگها نورپردازی و ادیت حرفه ای میتواند خالق چنین تصاویری باشد.

 استفاده از مدلهای زنده در فضاهای طبیعی یا استدیو  همراه با خلاقیت از محصولات رایج است در این میان کار ادیتور و عکاس  حرفه ای تاثیر بسیار زیادی دارد که بتواند عکاسی تبلیغاتی صنعتی مورد پسند کاربران را ایجاد کند.

نا گفته نماند داشتن تجهیزات حرفه ای نیازمند سرمایه گذاری چند ده ملیونی است و برای بسیاری از شرکتها تهیه  این ابزار وعکاس با توجه به تعدادمحصولات وخدمات  توجیه اقتصادی ندارد

تیم سایت سازه با داشتن تیم و تجهیزات حرفه ای نیاز کسب و کارها به عکاسی از محصولات و خدمات را با قیمت مناسب در پکیج کاری خود قرار داده و با کلیک  ثبت سفارش یا مشاوره ما به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.