با پشتیبانی اصولی سایت سایت خود را ارتقا دهید

با انتخاب صحیح و اصولی پشتیبان سایت، سایت خود را به بهترین روش از نظر فنی و محتوایی قوی کنید و خود را به بهترین روش به بهترین جایگاه ها برسانید.

منظور از پشتیبانی سایت چیست؟!

پشتیبانی سایت با هدف به روز نگه داشتن و افزایش کارایی و عملکرد سایت به دو بخش پشتیبانی فنی سایت و پشتیبانی محتوایی سایت تقسیم میشود. خدمات پشتیبانی سایت، اعم از نگهداری از سایت، بهینه سازی کد ها، به روز رسانی افزونه ها، بک آپ گیری از سایت و فایل ها و … است. در طی زمان و به روزرسانی الگوریتم های گوگل و پیشرفت تکنولوژی افزونه ها و امکانات سایت هم نیاز به پیشرفت پیدا میکند تا از خطر هک شدن جلوگیری شود. این به روز رسانی ها در سایت های وردپرسی ممکن است باعث بروز خطاهایی در سایت و عملکرد افزونه ها گردد. در این مواقع اگر تخصصی در این زمینه ها ندارید بهتر است از یک شرکت متخصص معتبر در زمینه پشتیبانی و ارتقای سایت کمک بگیرید. اگر در تولید محتوا تخصص کافی ندارید و یا بودجه کافی برای استخدام افراد متخصص ندارید میتوانید تمامی کارهای مربوط به تولید محتوای سایت خود را با قیمتی باورنکردنی به تیم سایت سازه بسپارید.

ما در سایت سازه تمامی این خدمات را به شما مشتریان عزیز به صورت کامل و تمام وقت ارائه میدهیم فقط کافیست پشتیانی سایت خود را به ما بسپارید. 

با این کار میتوانید با خیالی راحت سایتی به روز و با کیفیت داشته باشید و از به روز بودن محتوا ، قدیمی نبودن افزونه ها، تمام نشدن مدت هاست اطمنیان حاصل فرمایید.

تعرفه های پشتیبانی سایت