پشتیبانی چیست

طراحی سایت پایان کار نیست سایت شما در زمان تولید محتوا سئو پشتیبانی هم نیاز دارد تا بتواند سایت را بروز رسانی پر سرعت و خطا های احتمالی را رفع کند سایتهای بسیاری به دلیل نداشتن پشیبانی سایت یا از دسترس خارج و یا مشگلات بسیاری همراه شده اند.

تقسیم بندی پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت به دو بخش کلی تقسیم میشود پشتیبانی فنی و محتوایی  

در قسمتهای بعد جدا و کامل در هر دو مورد صحبت خواهیم کرد و بهیشتر بدانیم به چه دلیل باید پشتیبانی داشته باشیم و چه وظایف و کارهایی به عهده پشتیبان سایت قرار گرفته و هزینه ها چطور محاسبه میشود.

 

تعریف پشتیبانی محتوایی سایت

امروزه پیشرفت فناوری وتکنولوژی الگوریتمها با سرعت بالا در حال تغییر و پیشرفت است سایتها هم با توجه به فناوری های موجود در افزونه ها کد نویسی وردپرس و… نیاز به بروز رسانی شدن دارد

سرعت سایت ورد پرسی شما هم با توجه به این افزونه ها میتواند کند یا تند باشد تداخل یا انتخاب اشتباه افزونه استفاده از افزونه های رایگان ارتباط مستقیم با عملکرد، سرعت وامنیت سایت دارد.

افزونه های رایگان بسیاری هستند که حفره های باز امنیتی در سایت ایجاد میکند و میتواند خطرات امنیتی بسیاری در سایت ایجاد کند و اطلاعات موجود را سرقت یا به خطر بیندازد.

اکسب‌وکارت رو آنلاین کن و ۲۴ ساعته بفروش
طراحی سایت برای کسب‌وکارهای سنتی یک ضرورت است. این روزها با تعطیلی شبکه های مجازی و مغازه‌های سنتی، وب سایت شما تنها ویترین و شعبه‌ی کار شماست که هیچ‌وقت تعطیل نخواهد شد.

 

تولید محتوا دراصفهان

پشتیبانی فنی سایت

 

هدف از پشتیبانی فنی بروز رسانی سایت بکاپ گیری از سایت فایلها امنیت و… شامل میشود.

ممکن است بابت یک اشتباه محتوایی یا  بروز رسانی غیر اصولی و اشتباه توسط کاربران سایت با اختلال ایجاد شود ودر صورت نداشتن بکاپ اطلاعات بسیاری از دست داده شود و با داشتن پکاپهای منظم میشود از این اتفاقات جلوگیری کرد.

هکرها همیشه در کمین سایتهایی با امنیت کم هستند با اهداف خاصی از سرگرمی درخواست وجه و اخاذی کردن

که در صورتی که امنیت سایت به درستی رعایت شده باشد این تهدید ها بدون هیچ گونه مشگلی برطرف خواهند شد

 چرا باید پشتیبان سایت داشته باشیم

 

بیشتر افراد تنها در حوزه فعالیت خود تخصص دارند و در حوزه های طراحی سایت تخصص یا ندارند یا کافی نیست و استخدام نیروی متخصص هم از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست از این رو بهترین پیشنهاد انتقال خدمات به خارج از محل یا برون سپاری به افراد متخصص است.بروز رسانی های دیر هنگام افزونه های سایت ورد پرسی میتواند باعث کندی سایت یا حفره های امنیتی برای سایت ها ایجاد کند که میتواند از لحاظ امنیتی خطرناک باشدواین وظیفه پشتیبان  وبسایت است که تمامی وظایف را در زمان مورد نیاز انجام دهد.

تیم سایت سازه با داشتن تیم متخصص در از طراحی تا پشتیبانی سایت همراه شما خواهد بود 

 جهت مشاوره وثبت سفارش اینجا کلیک کنید 

وظایف پشتیبان وبسایت چیست

حال که دانستیم چرا باید پشتیبان سایت داشته باشیم بهتر است از وظایف تیم پشتیبانی سایت سازه هم اطلاع داشته باشیم.
1- بروز بودن سایت
2- امنیت سایت
3- بکاپ گیری های منظم
4- بروز رسانی قالب افزونه ورفع خطاها
5- برسی پایگاه داده و هاست
6 – پاسخگویی 24 ساعته در هر زمان لازم
این چند مورد از وظایفی است که به عهده پشتیبان وب سایت  است 

جهت مشاوره وثبت سفارش اینجا کلیک کنید

مدت زمان پشتیبانی سایت 

قرار دادهای پشتیبان به مدت یک ساله است ودر این مدت زمان قرار داد نیاز به پرداخت هیچ گونه وجه اضافی نخواهید بود با اطمینان خاطر به فروش و رشد کسب کار خود  فکر کنید ما همیشه پشتیبان شما خواهیم بود.

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد تا دیر نشده باید فکری کرد چاره واقعه قبل از اتفاق باید اندیشید 

  تیم سایت سازه با همراهی متخصصین وبسایت شما را همیشه بروز پر سرعت بدون حفرهای امنیتی محافظت میکند و کرکره مغازه شماهیشه بالا خواهد بود کافیست فرم درخواست مشاوره وثبت سفارش را پرکنید همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.